| Zdrži do 1200 ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| Ščiti pred prenapolnjenostjo in napačno polariteto |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 2. 6. pri vas doma |
Batéria pre čítačku čiarových kódov, LXE MX8, kapacita 3350 mAh, Li-Ion, výrobca Cameron Sino
Gre za popoln in kakovosten nadomestek vaše originalne baterije.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi garancijo na izgubo
kapacitete te baterije za obdobje 12 mesecev.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Lxe:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Bralniki kode in označevalniki |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 3350 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 3,7 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 70 mm |
| Širina dimenzije | 48 mm |
| Globina dimenzije | 25 mm |