| Daljša vzdržljivost za striženje |
| Brez spominskega učinka |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Zanesljivost 12-mesečne garancije |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 4. 5. pri vas doma |
Baterija za škarje za obrezovanje, Black&Decker SSC1000, 2,2 Ah, 7,2 V, Ni-Mh, proizvajalec Cameron Sino
Gre za polnovredno in kakovostno zamenjavo za vašo prvotno baterijo.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom zagotavlja 12-mesečno
garancijo na izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Black&decker:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Kosilnice in vrtno orodje |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 2200 mAh |
| Vrsta baterije | Ni-MH |
| Napetost baterije | 7,2 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 61 mm |
| Širina dimenzije | 44 mm |
| Globina dimenzije | 36 mm |