| Dolga vzdržljivost 10500 mAh |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| 12 mesecev garancije na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 18. 5. pri vas doma |
Batéria pre SPYPOINT, LIT-10, LINK-MICRO, SELL-LINK a ďalšie, kapacita 10500 mAh, Li-Ion, výrobca Cameron Sino
Gre za polnovredno in kakovostno zamenjavo za vašo prvotno baterijo.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom zagotavlja garancijo na izgubo
kapacitete te baterije za 12 mesecev.
Lastnosti
Navodila
Navodila za uporabo najdete na tej
strani.
Parametri
Združljivost
Spypoint:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Druge naprave |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 10500 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 3,7 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 60 mm |
| Širina dimenzije | 58 mm |
| Globina dimenzije | 37 mm |