| Daljša vzdržljivost zahvaljujoč 4900 mAh |
| Kakovostni nadomestek Cameron Sino |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Zaščita pred prenapolnjenostjo in obratno polariteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 29. 4. pri vas doma |
Baterija za telefon Redmi Note 10, Note 11 in drugi, kapaciteta 4900 mAh, Li-Pol, proizvajalec Cameron Sino
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Poco:
Redmi:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Mobilni telefoni in pametni telefoni |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 4900 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 3,85 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 88 mm |
| Širina dimenzije | 64 mm |
| Globina dimenzije | 5 mm |