| Podaljšana garancija za zmogljivost s 6 na 12 mesecev |
| Proizvajalec kakovostnih baterij Cameron Sino |
| Več kot 20.000 baterij te blagovne znamke |
| Lastni razvoj baterij od leta 2000 |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 9. 4. pri vas doma |
Baterija za prenosni računalnik, Lenovo ThinkPad X12 Detachable, zmogljivost 5260 mAh, Li-Pol, proizvajalec Cameron Sino
To je visokokakovostna zamenjava originalne baterije s polno
funkcionalnostjo.
Baterijo lahko napolnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Baterija je pakirana v lepem, visokokakovostnem plastičnem ohišju.
Podaljšano jamstvo proti izgubi zmogljivosti
s 6 na 12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za odlično kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti daje potrošnikom 12-mesečno garancijo za
izgubo zmogljivosti te baterije.
Lastnosti
Navodila
Navodila za uporabo so na voljo na tej strani.
Parametri
Združljivost
Lenovo:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Zvezke |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 5250 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 7,72 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 247 mm |
| Širina dimenzije | 97 mm |
| Globina dimenzije | 3 mm |