| Do 1200 ciklov polnjenja |
| Brez spominskega učinka |
| Zaščita pred prenapolnjenostjo in napačno polariteto |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 29. 4. pri vas doma |
Baterija za krmilnike, Nintendo Switch 2 Joy-Con 2, kapaciteta 500 mAh, Li-Pol, proizvajalec: Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno zamenjavo za vašo prvotno baterijo.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Nintendo:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Konzola za video igre |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 500 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 3,8 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 50 mm |
| Širina dimenzije | 22 mm |
| Globina dimenzije | 4 mm |