| Povrne vzdržljivost vašega ZenBooka |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 21. 5. pri vas doma |
Batérie pre notebooky, Asus ZenBook DUO 14, kapacita 4050 mAh, Li-Pol, výrobca: Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno zamenjavo za vašo prvotno baterijo.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, jamči za vrhunsko kakovost
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Asus:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Zvezke |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 4050 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 15,4 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 277 mm |
| Širina dimenzije | 103 mm |
| Globina dimenzije | 7 mm |
Po namestitvi sem končno užival v napolnjenem prenosnem računalniku, ki je imel to svetilko okvarjeno iz tovarne. Upam, da bo nova trajala dolgo časa. Ne vem.
Zahvaljujemo se vam za vaš pregled in nakup. Prijeten dan.