| Zanesljiva zamenjava za defibrilator |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 6. 5. pri vas doma |
Batéria pre defibrilátor, SaverOne Automatic, Semi Automatic, D P, kapacita 1400 mAh, Li-Mno2, výrobca: Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno zamenjavo vaše originalne baterije.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za odlično kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti daje potrošnikom 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Saverone:
Baterija je enakovredna naslednjim originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Zdravstvene ustanove |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 1400 mAh |
| Vrsta baterije | Li-MnO2 |
| Napetost baterije | 27 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 184 mm |
| Širina dimenzije | 69 mm |
| Globina dimenzije | 27 mm |