| Dolga vzdržljivost 5200 mAh |
| Brez spominskega učinka |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| 12 mesecev garancije na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 31. 7. pri vas doma |
Batéria pre svetlá, SCANGRIP NOVA 3, NOVA 4 K C+R, kapacita 5200 mAh, Li-Ion, výrobca: Cameron Sino Technology
Gre za popoln in kakovosten nadomestek vaše originalne baterije.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi garancijo na izgubo
kapacitete te baterije za obdobje 12 mesecev.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Scangrip:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Druge naprave |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 5200 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 11,1 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 69 mm |
| Širina dimenzije | 55 mm |
| Globina dimenzije | 38 mm |