| Zanesljiva vzdržljivost za Chromebook |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
Baterija za prenosnike, Asus Chromebook C436fa, kapaciteta 3600 mAh, Li-Ion, proizvajalec Cameron Sino Technology
Gre za popolno in kakovostno nadomestilo vaše originalne baterije.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti daje potrošnikom 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Asus:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Zvezke |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 3600 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 11,55 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 244 mm |
| Širina dimenzije | 108 mm |
| Globina dimenzije | 5 mm |