| Dolga vzdržljivost za zahtevno vrtanje |
| Brez spominskega učinka, udobneje |
| Do 1200 ciklov polnjenja |
| 12 mesecev garancije na kapaciteto |
| Za naročilo |
|---|
| Blago bomo zagotovili na podlagi naročila. O dobavi boste obveščeni po prejemu naročila ali nam pišite. |
Baterija za akumulatorsko orodje, Einhell Rt-Cd18i, Rt-Cd18i udarni vrtalnik, kapaciteta 3,3 Ah, 18 V, Li-Ion, proizvajalec Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity u tejto batérie 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Einhell:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | AKUMULATORSKO orodje |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 3300 mAh |
| Vrsta baterije | Ni-MH |
| Napetost baterije | 18 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 144 mm |
| Širina dimenzije | 100 mm |
| Globina dimenzije | 84 mm |