| Do 1200 ciklov polnjenja |
| Brez spominskega učinka |
| Zaščita pred prenapolnjenostjo in zamenjavo polaritete |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 15. 5. pri vas doma |
Baterija za brezžične slušalke, Jabra Elite 85h, Evolve2 85, kapaciteta 2600 mAh, Li-Ion, proizvajalec Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno zamenjavo vaše prvotne baterije.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, ki je
namenjen vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za izjemno kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom zagotavlja garancijo na izgubo
kapacitete te baterije za 12 mesecev.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Jabra:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Slušalke in prostoročna naprava |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 750 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 3,7 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 38 mm |
| Širina dimenzije | 33 mm |
| Globina dimenzije | 5 mm |