| Dolga vzdržljivost 6800 mAh |
| Brez spominskega učinka |
| Do 1200 ciklov polnjenja |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 21. 5. pri vas doma |
Batéria pre termokamery Fluke IR Flexcam, IR SMART a ďalšie, kapacita 6800 mAh, Li-Ion, výrobca Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno nadomestilo vaše prvotne baterije.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti daje potrošnikom 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Fluke:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | AKUMULATORSKO orodje |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 6800 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 7,4 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 85 mm |
| Širina dimenzije | 81 mm |
| Globina dimenzije | 27 mm |