| Daljša vzdržljivost za vsako povezavo |
| Brez spominskega učinka polnjenja |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Zagotovilo 12-mesečne garancije na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 4. 6. pri vas doma |
Batéria do vysielačiek, Icom Ic-92, Ic-92ad, Ic-E92d, kapacita 1950 mAh, Li-Ion, výrobca Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno zamenjavo za vašo prvotno baterijo.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Icom:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Radii |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 1950 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 7,4 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 63 mm |
| Širina dimenzije | 50 mm |
| Globina dimenzije | 22 mm |