| Dolga življenjska doba 6800 mAh |
| Do 1200 ciklov polnjenja |
| Brez spominskega učinka |
| Garancija na kapaciteto 12 mesecev |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 2. 6. pri vas doma |
Batéria pre reproduktory, JBL Xtreme 3, kapacita 6800 mAh, Li-Ion, výrobca Cameron Sino Technology
Gre za popolno in kakovostno nadomestilo za vašo originalno baterijo.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, zasnovanim
za vašo napravo.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za odlično kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi garancijo na izgubo
kapacitete te baterije za obdobje 12 mesecev.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Jbl:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Zvočniki |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 6800 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 7,4 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 139 mm |
| Širina dimenzije | 40 mm |
| Globina dimenzije | 19 mm |
Pozdravljeni,
še enkrat se vam zahvaljujem za vaš nakup in povratne informacije. Veseli bomo, če nas naslednjič obiščete.