| Dolg let brez omejitev |
| Do 1200 ciklov polnjenja |
| Brez spominskega učinka |
| 12 mesecev garancije na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 15. 5. pri vas doma |
Batéria pre drony Holy Stone Hs720, Hs720e, kapacita 4300 mAh, Li-Ion, výrobca Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno nadomestilo vaše prvotne baterije.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Razširjena garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Holy Stone:
Baterija je ekvivalent naslednjim originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Brnenje |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 4300 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 7,6 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 132 mm |
| Širina dimenzije | 47 mm |
| Globina dimenzije | 36 mm |
kakšna je življenjska doba vaše baterije ? SF8333106 ?