| Dolga življenjska doba do 1200 ciklov |
| Brez spominskega učinka polnjenja |
| Zaščita pred prenapolnjenostjo in napačno polarnostjo |
| Garancija na kapaciteto za 12 mesecev |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 18. 5. pri vas doma |
Batéria pre AKU náradie Karcher Windsor Radius Mini Eb30 Comme a ďalšie, 7,2V, 2,5 Ah, Li-Ion, výrobca Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno nadomestilo za vašo prvotno baterijo.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Karcher:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | AKUMULATORSKO orodje |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 2500 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 7,2 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 140 mm |
| Širina dimenzije | 80 mm |
| Globina dimenzije | 34 mm |