| Daljše igranje brez omejitev |
| Kakovostna zamenjava z zagotovilom |
| Brez spominskega učinka polnjenja |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Za naročilo |
|---|
| Blago bomo zagotovili na podlagi naročila. O dobavi boste obveščeni po prejemu naročila ali nam pišite. |
Batéria pre herné konzoly, Astro C40 Tr Wireless Controller, Gaming C40 Tr Wireless Control, kapacita 1000 mAh, Li-Ion, výrobca Cameron Sino Technology
Jedná sa o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity z 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Astro:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Konzola za video igre |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 1000 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 3,7 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 48 mm |
| Širina dimenzije | 32 mm |
| Globina dimenzije | 6 mm |