| Daljše čiščenje brez omejitev |
| Do 1200 ciklov polnjenja |
| Brez spominskega učinka |
| 12 mesecev garancije na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 6,49 € | 29. 6. pri vas doma |
Batéria pre vysávače, Bissell Crosswave Cordless Max Wet Dry a ďalšie, kapacita 2500 mAh, Li-Ion, výrobca Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno zamenjavo vaše originalne baterije.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali kompatibilnim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za odlično kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi garancijo na izgubo
kapacitete za to baterijo v trajanju 12 mesecev.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Kompatibilnost
Bissell:
Baterija je ekvivalent naslednjim originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Sesalniki in robotski sesalniki |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 2500 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 36 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 205 mm |
| Širina dimenzije | 76 mm |
| Globina dimenzije | 61 mm |