| Daljša vzdržljivost zahvaljujoč 2400 mAh |
| Brez spominskega učinka polnjenja |
| Do 1200 ciklov polnjenja |
| 12 mesecev garancije na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 6,49 € | 25. 5. pri vas doma |
Batérie pre vysávače, Karcher 1.055–601.0, Basic Fc 5 Cordless a ďalšie, kapacita 2400 mAh, Li-Ion, výrobca Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno zamenjavo za vašo originalno baterijo.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Razširjena garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Karcher:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Sesalniki in robotski sesalniki |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 2400 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 25,2 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 93 mm |
| Širina dimenzije | 76 mm |
| Globina dimenzije | 70 mm |