| Daljši čas poslušanja |
| Kakovosten nadomestek Cameron Sino |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 29. 4. pri vas doma |
Baterija za zvočnike, JbI Charge Essential in drugi, kapaciteta 6000 mAh, Li-Ion, proizvajalec Cameron Sino Technology
Gre za popoln in kakovosten nadomestek vaše originalne baterije.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Razširjena garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Jbl:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Zvočniki |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 6000 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 3,7 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 94 mm |
| Širina dimenzije | 31 mm |
| Globina dimenzije | 20 mm |
Pozdravljeni,
še enkrat se vam zahvaljujem za vaš nakup pri Sunnysoftu. Veseli bomo, če nas boste obiskali naslednjič in če boste Sunnysoftove storitve priporočili svojim prijateljem.