| Daljša vzdržljivost za čiščenje |
| Kakovostni nadomestek Cameron Sino |
| Brez spominskega učinka |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 20. 5. pri vas doma |
Batéria pre vysávače Ecovacs Deebot Slim, D36, a ďalšie, kapacita 3400 mAh, Li-Ion, výrobca: Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity u tejto batérie 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Ecovacs:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Sesalniki in robotski sesalniki |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 3400 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 10,8 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 67 mm |
| Širina dimenzije | 48 mm |
| Globina dimenzije | 36 mm |
Pozdravljeni,
še enkrat se vam zahvaljujem za vaš nakup pri Sunnysoftu. Veseli bomo, če nas naslednjič obiščete in če Sunnysoftove storitve priporočite svojim prijateljem.