| Zanesljiv nadomestek originalne baterije |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 9. 4. pri vas doma |
Baterija za robotski sesalnik RobZone Duoro Xcontrol 2 in drugi, kapaciteta 2600 mAh, Li-Ion, proizvajalec: Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno zamenjavo vaše prvotne baterije.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Robzone:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Sesalniki in robotski sesalniki |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 2600 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 14,4 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 69 mm |
| Širina dimenzije | 37 mm |
| Globina dimenzije | 37 mm |
Zahvaljujemo se vam za vašo pozitivno oceno in nakup! Veseli nas, da ste zadovoljni z blagom. Veselimo se vaših naslednjih naročil.
Hvala.
bi moral biti ta: https://www.sunnysoft.cz/z/514PCS-2779/baterie-pro-ecovacs-x500-kk8-deebot-cr120-dibea-haier-robzone-duoro-xclean-2000-mah.html?qn=CS-ECR120VX primerjaj dimenzije in priključek.