| Daljša vožnja brez omejitev |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| 12 mesecev garancije na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 22. 5. pri vas doma |
Batéria pre holiaci strojček Razor RipStik Electric Caster Board Scooter , kapacita 2600mAh, Li-Ion, výrobca: Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity z 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Razor:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Brivniki |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 2600 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 22,2 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 124 mm |
| Širina dimenzije | 77 mm |
| Globina dimenzije | 23 mm |