| Dolga vzdržljivost 4500 mAh |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| 12 mesecev garancije na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 22. 5. pri vas doma |
Batéria pre osciloskop Hantek DSO-1062B, DSO-1202B, DSO-1202S, kapacita 4500mAh, Li-Pol, výrobca: Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno zamenjavo za vašo originalno baterijo.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, zasnovanim
za vašo napravo.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Hantek:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Druge naprave |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 4500 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 7,4 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 75 mm |
| Širina dimenzije | 64 mm |
| Globina dimenzije | 13 mm |
Kakovostni izdelek
Pozdravljeni,
še enkrat se vam zahvaljujem za vaš nakup pri Sunnysoftu. Veseli bomo, če nas boste obiskali naslednjič in če boste Sunnysoftove storitve priporočili svojim prijateljem.