| Zanesljiv nadomestek originalne baterije |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 20. 8. pri vas doma |
Batéria pre Servox Digital XI Speech a Servox Speech, kapacita 230 mAh, Ni-MH, výrobca: Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Akumulátor môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Servox:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Druge naprave |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 230 mAh |
| Vrsta baterije | Ni-MH |
| Napetost baterije | 7,2 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 41 mm |
| Širina dimenzije | 26 mm |
| Globina dimenzije | 26 mm |