| Zanesljiva zamenjava za originalno baterijo |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
| Za naročilo |
|---|
| Blago bomo zagotovili na podlagi naročila. O dobavi boste obveščeni po prejemu naročila ali nam pišite. |
Batéria pre čítačku zvieracích čipov AEG ARE H5 a AREH5–1 RFID Reader, kapacita 800 mAh, Li-Ion, výrobca Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno zamenjavo za vašo originalno baterijo.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom zagotavlja garancijo na izgubo
kapacitete te baterije za 12 mesecev.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Aeg:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Bralniki kode in označevalniki |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 800 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 7,4 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 70 mm |
| Širina dimenzije | 30 mm |
| Globina dimenzije | 16 mm |