| Dolga vzdržljivost za fotografiranje |
| Brez spominskega učinka |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| 12 mesecev garancije na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 22. 5. pri vas doma |
Batéria do fotoaparátu Olympus OM SYSTEM OM-1, OM-1 Mirrorless, kapacita 2260 mAh, Li-Ion, výrobca Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno zamenjavo za vašo prvotno baterijo.
Akumulator lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti daje potrošnikom garancijo na izgubo
kapacitete za to baterijo 12 mesecev.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Olympus:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Fotoaparati in videokamere |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 2260 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 7,2 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 55 mm |
| Širina dimenzije | 39 mm |
| Globina dimenzije | 21 mm |
Zahvaljujemo se vam za vaš pregled in nakup. Prijeten dan.