| Daljši čas delovanja za čiščenje |
| Brez spominskega učinka |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Garancija na kapaciteto 12 mesecev |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 4. 5. pri vas doma |
Baterija za robotski sesalnik Eufy L50, L60, kapaciteta 3350 mAh, Li-Ion, proizvajalec Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Akumulátor môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Eufy:
Karcher:
Lydsto:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Sesalniki in robotski sesalniki |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 3350 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 14,4 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 71 mm |
| Širina dimenzije | 37 mm |
| Globina dimenzije | 37 mm |