| Povrnite tablici polno vzdržljivost |
| Zanesljivih 1200 ciklov polnjenja |
| Brez spominskega učinka polnjenja |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 10. 4. pri vas doma |
Baterija tabličnega računalnika Alcatel Tab 8, zmogljivost 5000 mAh, Li-Pol, proizvajalec Cameron Sino Tehnologija
Gre za polnovreden in kakovosten nadomestek vaše originalne baterije.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
za vašo napravo.
Podaljšano jamstvo za izgubo kapacitete z 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za odlično kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno jamstvo za
izgubo kapacitete pri tej bateriji.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Baterija je zasnovana za naslednje naprave
Alcatel:
Baterija je nadomestna za naslednje modele baterij
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Tablet |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 5000 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 3,8 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 118 mm |
| Širina dimenzije | 104 mm |
| Globina dimenzije | 3 mm |