| Dolga življenjska doba 15000 mAh |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| 12 mesecev garancije na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 21. 5. pri vas doma |
Baterija za zvočnik JBL Charge 5 WiFi, kapaciteta 15000 mAh, Li-Ion, proizvajalec: Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno zamenjavo vaše originalne baterije.
Akumulator lahko polnite z originalnim ali kompatibilnim polnilnikom,
namenjenim vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Jbl:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Zvočniki |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 15000 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 3,7 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 74 mm |
| Širina dimenzije | 46 mm |
| Globina dimenzije | 43 mm |
Hvala in lep dan
primerjajte z oznako na vaši bateriji?
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
5 PRO-INR21700M50LT-1S3P
če je enaka, potem da.