| Obnovi zmogljivost sesalnika Shark |
| Kakovostni nadomestek Cameron Sino |
| Brez spominskega učinka |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Za naročilo |
|---|
| Blago bomo zagotovili na podlagi naročila. O dobavi boste obveščeni po prejemu naročila ali nam pišite. |
Batéria do tyčového vysávača Shark Brushroll IZ202 a ďalšie, kapacita 2000 mAh, Li-Ion, výrobca Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno zamenjavo za vašo originalno baterijo.
Akumulator lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Shark:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Sesalniki in robotski sesalniki |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 2000 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 25,2 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 172 mm |
| Širina dimenzije | 117 mm |
| Globina dimenzije | 54 mm |