| Do 1200 ciklov polnjenja |
| Brez spominskega učinka |
| Zaščita pred prekomernim polnjenjem |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 21. 5. pri vas doma |
Baterija za bazenski sesalnik Aquajack 211 Pool Cleaner, kapaciteta 2600 mAh, Li-Ion, proizvajalec Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno nadomestilo za vašo originalno baterijo.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali kompatibilnim polnilnikom, namenjenim
za vašo napravo.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti daje potrošnikom 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Kompatibilnost
Aquajack:
Baterija je ekvivalentna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Sesalniki in robotski sesalniki |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 2600 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 11,1 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 70 mm |
| Širina dimenzije | 35 mm |
| Globina dimenzije | 35 mm |