| Daljša vzdržljivost do 1200 ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| Ščiti pred prenapolnjenostjo in zamenjavo polaritete |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
Batéria do holiaceho strojčeka Panasonic ER-DGP72, Braun Flex XP 5720 a ďalšie, kapacita 2000 mAh, Ni-Mh, výrobca Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno zamenjavo za vašo prvotno baterijo.
Akumulator lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom zagotavlja garancijo na izgubo
kapacitete te baterije za 12 mesecev.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Braun:
Panasonic:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Brivniki |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 2000 mAh |
| Vrsta baterije | Ni-MH |
| Napetost baterije | 1,2 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 54 mm |
| Širina dimenzije | 14 mm |
| Globina dimenzije | 14 mm |