| Daljša vzdržljivost za navigacijo |
| Kakovostno nadomestilo Cameron Sino |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Zaščita pred prenapolnjenjem in napačno polariteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 6. 5. pri vas doma |
Baterija za GPS navigacijo TomTom Pro 8270, Pro 8275, kapaciteta 2000 mAh, Li-Ion, proizvajalec Cameron Sino Technology
Gre za polnovreden in kakovosten nadomestek vaše originalne baterije.
Akumulator lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Tomtom:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | GPS in navigacija |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 2000 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 3,7 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 66 mm |
| Širina dimenzije | 51 mm |
| Globina dimenzije | 5 mm |