| Kindlu Oasis povrne vzdržljivost |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 7. 5. pri vas doma |
Baterija za e-bralnik Amazon Kindle Oasis, kapaciteta 240 mAh, Li-Pol, proizvajalec Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno zamenjavo za vašo prvotno baterijo.
Akumulator lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, ki je
namenjen vaši napravi.
Razširjena garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom zagotavlja garancijo na izgubo
kapacitete te baterije za obdobje 12 mesecev.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Amazon:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Bralci knjig |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 240 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 3,7 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 40 mm |
| Širina dimenzije | 33 mm |
| Globina dimenzije | 2 mm |