| Zanesljiva zamenjava za originalno baterijo |
| Življenjska doba do 1200 ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 20. 5. pri vas doma |
Batéria do mobilu LG V40 ThinQ, G8 ThinQ a ďalšie, kapacita 3400 mAh, Li-Pol, výrobca Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno nadomestilo za vašo originalno baterijo.
Akumulator lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom zagotavlja garancijo na izgubo
kapacitete te baterije za obdobje 12 mesecev.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Lg:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Mobilni telefoni in pametni telefoni |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 3400 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 3,9 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 85 mm |
| Širina dimenzije | 42 mm |
| Globina dimenzije | 5 mm |