| Dolga življenjska doba 2700 mAh |
| Brez spominskega učinka |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 22. 5. pri vas doma |
Batéria do termokamery Voltcraft BS-1000T, BS-1500T, kapacita 2700 mAh, Li-Pol, výrobca Cameron Sino Technology
Gre za popolno in kakovostno zamenjavo za vašo prvotno baterijo.
Akumulator lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, zasnovanim
za vašo napravo.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom zagotavlja 12-mesečno
garancijo na izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Voltcraft:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Fotoaparati in videokamere |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 2700 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 3,7 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 63 mm |
| Širina dimenzije | 50 mm |
| Globina dimenzije | 7 mm |
Visoka kakovost izdelka
Dobri dan,
še enkrat děkujemo za vaš nakup pri Sunnysoftu. Budeme radi, če nas navštívíte i příště a ако služžby Sunnysoftu priporočíte Vašim znaným.