| Zanesljivo delovanje brez izpadov |
| Do 1200 ciklov polnjenja |
| Brez spominskega učinka |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
| Za naročilo |
|---|
| Blago bomo zagotovili na podlagi naročila. O dobavi boste obveščeni po prejemu naročila ali nam pišite. |
Batéria do opakovača signálu Jablotron JA-100 Signal Repeater, kapacita 2000 mAh, Ni-Mh, výrobca Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno zamenjavo za vašo prvotno baterijo.
Akumulator lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Jablotron:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Varnostni sistemi |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 2000 mAh |
| Vrsta baterije | Ni-MH |
| Napetost baterije | 4,8 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 58 mm |
| Širina dimenzije | 52 mm |
| Globina dimenzije | 15 mm |