| Daljša vzdržljivost za brezskrbno čiščenje |
| Do 1200 ciklov polnjenja |
| Brez spominskega učinka |
| 12 mesecev garancije na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 6,49 € | 21. 5. pri vas doma |
Baterija za sesalnike Electrolux PF91, PF91-ALRP, kapaciteta 3000 mAh, Li-Ion, proizvajalec: Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno zamenjavo za vašo originalno baterijo.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali kompatibilnim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za odlično kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Electrolux:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Sesalniki in robotski sesalniki |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 3000 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 32,4 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 94 mm |
| Širina dimenzije | 94 mm |
| Globina dimenzije | 62 mm |