| Zanesljivo napajanje varnostnih sistemov |
| Zdrži do 1200 ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 20. 5. pri vas doma |
Baterija za varnostne sisteme Jablotron OS-360A, OS-365A, kapaciteta 3000 mAh, Ni-Mh, proizvajalec: Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno nadomestilo za vašo prvotno baterijo.
Akumulator lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Jablotron:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Varnostni sistemi |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 3000 mAh |
| Vrsta baterije | Ni-MH |
| Napetost baterije | 4,8 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 89 mm |
| Širina dimenzije | 44 mm |
| Globina dimenzije | 23 mm |