| Povrne vzdržljivost vašemu zvočniku |
| Kakovosten nadomestek Cameron Sino |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| 12 mesecev garancije na kapaciteto |
| Za naročilo |
|---|
| Blago bomo zagotovili na podlagi naročila. O dobavi boste obveščeni po prejemu naročila ali nam pišite. |
Baterija za zvočnike LG XBOOM Go PL7, kapaciteta 3500 mAh, Li-Pol, proizvajalec: Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno zamenjavo za vašo originalno baterijo.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, ki je
namenjen vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti daje potrošnikom 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Lg:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Zvočniki |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 3500 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 7,4 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 139 mm |
| Širina dimenzije | 37 mm |
| Globina dimenzije | 14 mm |