| Igrajte dlje brez prekinitev |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| Garancija na kapaciteto 12 mesecev |
Batéria pre herné konzoly Microsoft Xbox One / S / X / Elite Controller, kapacita 400 mAh, Ni-MH, výrobca: Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Akumulátor môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Užívateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametry
Kompatibilita
Microsoft:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Konzola za video igre |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 400 mAh |
| Vrsta baterije | Ni-MH |
| Napetost baterije | 2,4 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 56 mm |
| Širina dimenzije | 43 mm |
| Globina dimenzije | 21 mm |