| Dolga vzdržljivost za igranje |
| Brez spominskega učinka |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Garancija na kapaciteto 12 mesecev |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 3. 6. pri vas doma |
Baterija za igralne konzole Microsoft Xbox X360, kapaciteta 1200 mAh, Ni-MH, proizvajalec: Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno nadomestilo za vašo originalno baterijo.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo zmogljivosti s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za odlično kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno garancijo na
izgubo zmogljivosti te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Microsoft:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Konzola za video igre |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 1200 mAh |
| Vrsta baterije | Ni-MH |
| Napetost baterije | 2,4 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 57 mm |
| Širina dimenzije | 36 mm |
| Globina dimenzije | 20 mm |