| Zanesljiva vzdržljivost 4400 mAh |
| Popolna zamenjava za original |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Garancija na kapaciteto 12 mesecev |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 22. 5. pri vas doma |
Batéria pre notebooky Dell Studio XPS 16, XPS 40 a ďalšie, kapacita 4400mAh, Li-Ion, výrobca: Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno zamenjavo vaše prvotne baterije.
Akumulator lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Dell:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Zvezke |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 4400 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 11,1 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 204 mm |
| Širina dimenzije | 53 mm |
| Globina dimenzije | 23 mm |