| Obnovi vzdržljivost vaše tablice |
| Kakovosten nadomestek Cameron Sino |
| Brez spominskega učinka zdrži dlje |
| Garancija na kapaciteto polnih 12 mesecev |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 6. 5. pri vas doma |
Batéria do tabletu Alcatel 1T 7" OT-8068, kapacita 2450 mAh, Li-Pol, výrobca: Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno nadomestilo vaše prvotne baterije.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Alcatel:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Tablet |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 2450 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 3,85 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 76 mm |
| Širina dimenzije | 70 mm |
| Globina dimenzije | 3 mm |