| Povrne vzdržljivost vaše ure |
| Kakovostni nadomestek Cameron Sino |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 9. 4. pri vas doma |
Baterija za pametne ure Amazfit GTS 2 Mini, kapaciteta 220 mAh, Li-Pol, proizvajalec: Cameron Sino Technology
Gre za popolno in kakovostno nadomestilo za vašo prvotno baterijo.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Amazfit:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Pametne ure |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 220 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 3,8 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 19 mm |
| Širina dimenzije | 23 mm |
| Globina dimenzije | 4 mm |
Pozdravljeni, Jaroslav,
še enkrat hvala za vaš nakup pri Sunnysoftu. Veseli bomo, če nas naslednjič obiščete in Sunnysoftove storitve priporočite svojim prijateljem.