| Do 1200 ciklov polnjenja |
| Brez spominskega učinka |
| Zaščita pred prenapolnjenostjo in napačno polariteto |
| Podaljšana garancija 12 mesecev |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 25. 5. pri vas doma |
Baterija za sesalnike Vileda Vr102 / 201 / 303 / One, kapaciteta 2600 mAh, Li-Ion, proizvajalec: Cameron Sino Technology
Gre za popolno in kakovostno zamenjavo vaše prvotne baterije.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Razširjena garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Vileda:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Sesalniki in robotski sesalniki |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 2600 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 10,8 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 134 mm |
| Širina dimenzije | 37 mm |
| Globina dimenzije | 19 mm |