| Dolga življenjska doba za brezskrbno čiščenje |
| Kakovosten nadomestek z 12-mesečno garancijo |
| Brez spominskega učinka polni zanesljivo |
| Do 1200 ciklov za gotovost |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 18. 5. pri vas doma |
Batéria pre vysávače Miele Scout Rx2/Rx3, kapacita 5200 mAh, Li-Ion, výrobca: Cameron Sino Technology
POŠKODOVANA EMBALAŽA
Gre za polnovredno in kakovostno zamenjavo za vašo prvotno baterijo.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, zasnovanim
za vašo napravo.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za odlično kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Miele:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Sesalniki in robotski sesalniki |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 5200 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 14,8 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 73 mm |
| Širina dimenzije | 60 mm |
| Globina dimenzije | 57 mm |