| Daljša vzdržljivost za igranje |
| Kakovosten nadomestek originala |
| Do 1200 ciklov polnjenja |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
| Za naročilo |
|---|
| Blago bomo zagotovili na podlagi naročila. O dobavi boste obveščeni po prejemu naročila ali nam pišite. |
Batéria pre notebooky Asus Tuf Gaming A15, kapacita 5600 mAh, Li-Pol, výrobca: Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno zamenjavo za vašo prvotno baterijo.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za izjemno kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Asus:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Zvezke |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 5600 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 15,4 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 287 mm |
| Širina dimenzije | 86 mm |
| Globina dimenzije | 9 mm |